Kapcsolat

ligetlovarda@gmail.com

+36-30-488-6733

+36-30-373-6228

 

Bejelentkezés

Partnereink

 

 

 

 
 
 
 

Versenyeztetés

Lovardánkban a legügyesebb lovasainkkal rendszeresen részt veszünk a környéken meghirdetett házi lovasversenyeken. Aki még ennél is többre vágyik, az a Póni klub versenyrendszerén belül bizonyíthat.

2017. nyarától rajtengedély vizsgát tett lovasainkkal hivatalos versenyeken is részt veszünk.

Versenyzőink nem csak gyakorlati órákat vesznek, de felkészülésüket az elméleti tudásuk bővítésével és rendszeres edzőtáborokkal támogatjuk.

Korábbi versenyeken lovasaink eredményesen szerepeltek, számos első, második, harmadik helyezést hoztunk már el.

A versenyzés ugyanakkor egy komolyabb elkötelezettséget jelent, ezért a jelentkezésnél a feltételeket mindenképpen át kell beszélni.

 

Korábbi versenyeink

 

Eredmények:

Kezdő ugró:
Seres Anna - 1. helyezett
Szántó Szonja - 2. helyezett
Balogh Benjamin - 3. helyezett

Haladó ugró:
Seres Anna - 1. helyezett
Gubrán Alexandra - 4. helyezett
Balogh Benjamin - 5. helyezett

Kezdő ügyességi:
Kovács Netti - 3. helyezett
Kovács Lara - 6. helyezett
 

Eredmények:

ezdő ugró:
Huszka Lili 1. helyezett
Verebélyi Réka 2. helyezett
Tőke Harmat 3. helyezett
Gubrán Alexandra 4.helyezett
Régenbach Maja 5. helyezett
Szántó Szonja 6. helyezett

Haladó ugró:
Huszka Lili 1. helyezett
Verebélyi Réka 2. helyezett
Buzássy Bori 3. helyezett
Kovács Levente 4. helyezett
Szántó Szonja 5. helyezett
Tőke Harmat 6. helyezett

Hordókerülés:
Kovács Levente 2. helyezett
Tőke Harmat 3. helyezett
Gubrán Alexandra 5. helyezett
Buzássy Bori 6. helyezett
 

Eredmények: 

Kovács-Bör Lara ügyességi gyakorló versenyszám 2. helyezett
Kovács-Bör Netti ügyességi kezdő versenyszám 1. helyezett

Régenbach Maja ugró 50-60 hiba idős 2. helyezett
Huszka Lili ugró 50-60 hiba idős 4. helyezett
Tőke Harmat ugró 50-60 hiba idős 6. helyezett

Bidnay Petra ugró 70-80 időmegközelítés 2. helyezett
Hetyey Karola ugró 70-80 időmegközelítés 5. helyezett

Bidnay Petra ugró 80-90 összevetés 1. helyezett
Hetyey Karola ugró 80-90 összevetés 4. helyezett
 

  • Sződliget MSZLSZ - 2019. augusztus 31

Eredmények

Hetyey Karola és Casablanca - 70-80 cm 5. helyezés
Hetyey Karola és Casablanca - 80-90 cm 1. helyezés

 



 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos - R100 nyitott 3. helyezés
Bidnay Petra és Korinthos - R105 nyitott 1. helyezés

 

 

Eredmények

Bidnay Petra és Korinthos - R100 nyitott 6. helyezés
Bidnay Petra és Korinthos - R105 nyitott 1 verőhiba

Verebélyi Réka és Nimfa - R100 stílus hibátlan pálya
Verebélyi Réka és Nimfa - R100 nyitott 1 verőhiba

 

Eredmények:

Buzássy Bori és Dominó - haladó 4. hely
Gubrán Alexandra és Tűzkő - sikeres befejezett pálya
Hetyey Karola és Conty - kezdő 3., haladó 6. hely
Huszka Lili és Csillagfény, Dominó - kezdő 1. hely
Kovács Levente és Bella - haladó 1. hely
Régenbach Maja és Nofri - kezdő 4. hely
Szántó Szonja és Dominó - kezdő 5. hely, haladó 5. hely
Tőke Harmat és Nadragulya - kezdő 1. hely
Verebélyi Réka és Nimfa - kezdő 6. hely, haladó 3. hely
 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos - R100 nyitott 1. helyezés

 

 

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos - R100 nyitott 1. helyezés

 

 

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos - R100 stílus 9. helyezés

Hetyey Karola és Conty - R105 nyitott 9. helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos - PK2 ugró 1. helyezés, PK3 ugró 1. helyezés

Hetyey Karola és Conty - PK3 ugró 2. helyezés

 

Eredmények:

Szilágyi Nárcisz és Tjibbe - LM5 2. helyezés

 

 

Eredmények:

Tőke Harmat és Nadragulya - kezdő ugró 1. helyezés, haladó ugró 4. helyezés

Verebélyi Réka és Nimfa - kezdő ugró 2. helyezés, haladó ugró 1. helyezés

Huszka Lili és Dominó - kezdő ugró 3. helyezés, haladó ugró 2. helyezés

Gubrán Alexandra és Nadragulya - kezdő ugró 4. helyezés

Szántó Szonja és Dominó - kezdőg ugró 5. helyezés, haladó ugró 3. helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos R100 nyitott 1. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos R105 nyitott 5. helyezés

 

 

Eredmények:

Huszka Lili és Dominó: kezdő ugró 1. helyezés

Tőke Harmat és Nadragulya: kezdő ugró 2. helyezés

Nyíri Kira és Dominó: kezdő ugró 3. helyezés

Szántó Szonja és Dominó: 4. helyezés

Huszka Lili és Dominó: haladó ugró 1. helyezés

Szántó Szonja és Dominó: haladó ugró 2. helyezés

Tőke Harmat és Nadragulya: haladó ugró 3. helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos: R100 nyitott 2. helyezés

Hetyey Karola és Panka: helyezés nélkül

 

 

Eredmények:

Verebélyi Réka és Nimfa: PK1 nagyló sikeres minősülés

Bidnay Petra és Korinthos: PK2 nagyló 1. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos: PK3 nagyló 4. helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos - R100 stílus 4. helyezés

Hetyey Karola és Panka - R100 stílus 4. helyezés

Hetyey Karola és Panka - R100 nyitott 3. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos - R100 nyitott 4. helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos: PK2 nagyló: 4. helyezés

Hetyey Karola és Panka: PK2 nagyló 6. helyezés

 

Eredmények:

Hetyey Karola és Panka: R90 nyitott 8. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos: R90 nyitott 3. helyezés

Hetyey Karola és Panka: R100 stílus 7. helyezés, sikeres első minősülő pálya

Bidnay Petra és Korinthos: sikeres első minősülő pálya

 

Eredmények:

Hetyey Karola és Panka: PK3 1. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos: PK3 2. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos: PK3 1. helyezés

Verebélyi Réka és Nimfa: PK1 helyezés nélkül

Huszka Lili és Dominó: C2 helyezés nélkül

 

Eredmények:

Nagyszücs Enikő és Bella - kezdő ugró 6. helyezés

Mile Rebeka és Dominó - kezdő ugró 3. helyezés

Verebélyi Réka és Nimfa - kezdő ugró 1. helyezés

Nagyszücs Enikő és Bella - haladó ugró 2. helyezés

Kovács Levente és Bella - haladó ugró 1. helyezés

Komáromi Lilla és Dominó - kezdő ugró helyezés nélkül

Mile Sándor és Nadragulya - kezdő ugró helyezés nélkül

 

Eredmények:

Huszka Lili és Dominó: kezdő ugró 6. helyezés

Nagyszücs Enikő és Bella: kezdő ugró 1. helyezés

Hetyey Karola és Panka: haladó ugró 4. helyezés

Kovács Levente és Bella: haladó ugró 1. helyezés

Bidnay Petra és Korinthos: ugró pro 1. helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Korinthos: haladó ugró 3. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: haladó ugró 7. helyezés

Kovács Levente és Bella: kezdő ugró 1. helyezés 

Kovács Levente és Bella: haladó ugró 2. helyezés

Szilágyi Nárcisz és Tjibbe: A3 díjlovas 4. helyezés

Verebélyi Réka és Nimfa: hibátlan pályát mentek

Huszka Lili és Dominó: egyszeri megtagadással tökéletes pályát mentek. 

 

Eredmények:

Huszka Lili és Dominó: kezdő ugró 6. helyezés

Kovács Levente és Bella: kezdő ugró 5. helyezés

Verebélyi Réka és Nimfa: kezdő ugró 4. helyezés

Hetyey Karola és Panka: kezdő ugró 2. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: kezdő ugró 1. helyezés

Kovács Levente és Bella: haladó ugró 3. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: haladó ugró 2. helyezés

Hetyey Karola és Panka: haladó ugró 1. helyezés

 

Eredmények:

Nagyszücs Enikő és Bella: kezdő ugró 4. helyezés

Kovács Levente és Bella: időmegközelítéses ugró 3. helyezés

Hetyey Karola és Panka: időmegközelítéses ugró: 2. helyezés

Hetyey Karola és Panka: extra ugró 1. helyezés

 

Eredmények:

Verebélyi Réka és Nimfa: PKX 1. helyezés

Hetyey Karola és Panka: PK2 8. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: PK2 3. helyezés

 

Eredmények:

Verebélyi Réka és Nimfa: C2 díjlovas minősült ugróba

Bidnay Petra és Dominó: PK2 nagyló 3. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: PK3 nagyló 1. helyezés

 

Eredmények:

Nagyszücs Enikő és Dominó: kezdő ugró 5. helyezés

Bidnay Petra és Tündér: kezdő ugró 2. helyezés

Hetyey Karola és Panka: kezdő ugró 1. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: haladó ugró 1. helyezés

 

Eredmények:

Nagyszücs Enikő és Dominó: kezdő ugró 3. helyezés

Hetyey Karola és Panka: kezdő ugró 1. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: haladó ugró: 1. helyezés

 

Eredmények:

Huszka Lili és Nimfa: D0 díjlovas 9. helyezés

Hetyey Karola és Panka: PK2 nagyló 12. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: PK2 nagyló 2. helyezés

 

Eredmények:

Hetyey Karola és Panka: stílus ugró minősült PK2-re

Bidnay Petra és Dominó: PK2 nagyló 4. helyezés

 

 

Eredmények:

Kovács Levente és Bella: haladó ugró 2. helyezés

Bidnay Petra és Dominó: kezdő ugró 2. helyezés

Hetyey Karola és Panka: kezdő ugró 7. helyezés

Hetyey Karola és Panka haladó ugró 7. helyezés

Szilágyi Nárcisz és Nimfa: D1 7. helyezés

 

Eredmények

Hetyey Karola és Nofri: C2 kezdő gyerek minősült ugró versenyre

Bidnay Petra és Dominó: PK2 ugró 6ik helyezés

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Dominó: C2 kezdő gyerek 2. helyezés

sikeresen minősültek ugró versenyekre

 

Eredmények:

Bidnay Petra és Dominó: kezdő ugró 1. helyezés

Hetyey Karola és Nofri: haladó ugró 1. helyezés

Kovács Levente és Bella: haladó ugró: 3. helyezés

 

első Póni klubbos díjlovas versenyünk

Eredmények:

Bidnay Petra és Dominó  4. helyezés